Masáže v DOSTe

 

  

Koľko toho človek znesie, nie je len otázkou výdrže, ale aj postoju k relaxu. Veď tí najvyťaženejší ľudia sami potvrdzujú, že keby nerelaxovali, nedokázali by toľko pracovať a už vôbec nie podávať výkony na tej najvyššej úrovni. Avšak aj oddych je otázkou umenia a len správne užívanie si pohody naozaj prospieva výkonnosti.
Jednou z možností ako si dopriať pohodu sú masáže. Práve jej účinky podporujú zlepšenie svalovej činnosti, zlepšenie výživy, normalizáciu napätia kože, zvýšenie sekrécie potných žliaz, či zvýšenie prekrvenia. To všetko sú priame účinky, ktoré pozitívne vplývajú na produktivitu nášho bežného dňa.
Masírovanie je tiež metódou, na zlepšenie prietoku žilovej krvi a prekrvenie telových orgánov, no tiež na zlepšenie výmeny oxidu uhličitého a kyslíka v pľúcach. Je to paráda, keď viete, že metóda, ktorá je človeku príjemná, je aj prospešná.
Krásou tejto formy oddychu sú jej rôzne prevedenia.
Masáž sa často krát dopĺňa o aromaterapiu, alebo sa vykonáva metódou baniek, či lávovými kameňmi. Všetky tieto spôsoby môžete vyskúšať u nás v DOSTe a veríme, že masážnym relaxom sa nabudíte do správneho životného tempa.

 

Helena Rusinová masérka

Klasická masáž

Banková vakuová masáž

Masáž lávovými kameňmi