Naše novinky pre Vaše potešenie

 

MEZONITE

Aktuálnym trendom estetickej medicíny a novinkou u nás je ošetrenie mezonite (mezolifting, mezoniťový lifting), nazývaný tiež Thread Lift, Prime Lift či 4D bio niťový lifting. Inovatívna metóda má korene v Juhovýchodnej Ázii a je  založená na princípoch orientálnej medicíny.  Prináša pozitívny efekt v boji proti vráskam a starnutiu. Podstatou je jemné, mechanické stimulovanie regeneračných procesov kože a podkožia pomocou jednoduchého vnášania vstrebateľných nití do tzv. mezovrstvy – podkožnej vrstvy. Mezoniťový lifting sa využíva pri potrebe formovania línii tváre, repozícii a spevnení oslabených častí kože, na zväčšenie plochy kože, pri strate tonusu, pri kožných vráskach. Využívajú sa špeciálne vstrebateľné mezonite z polydioxanonu. Tento materiál je biokompatibilný s ľudským tkanivom, nevyvoláva žiadne alergické reakcie a v plastickej chirurgii sa využíva dlhodobo. Koža sa revitalizuje a stáva sa pružnejšou, spevňujú sa tkanivá a podporuje sa ich rast, zabraňuje sa vzniku vrások. Je to ideálne pre ženy vo veku 40 – 55 rokov, ktoré najviac trápi poklesnutá koža v oblasti sánky, povisnuté kútiky, prehĺbené nosovo – ústne vrásky


Najčastejšie oblasti vhodné na túto terapiu:

·     tvár

·     spánková oblasť, obočie

·     oblasť čela a líca

·     kútiky úst

·     ochabnutá línia sánky

·     vrásky pred uchom, pod nosom a nad perou (nosústne)

·     podbradok, krk a dekolt

·     na jazvičky a nerovnosti kože po poraneniach

·     ochabnuté paže

·     brucho, boky a zadok

·     kolená

·     celulitída a nerovnosti kože

 

 

MIKROIHLIČKOVANIE

Nová generácia dermarolleru

 

Táto metóda je veľmi populárna v Amerike a aj  úžastnou novinkou na Slovensku, v našom zariadení DOST touto metóu napomáhame k zlepšeniu stavu pokožky, odstráneniu pigmentových škvrn i rôznych druhov jaziev (jazvičky po akné, klasické jazvy...)

Mirkorihličkovanie je revolučná metóda, ktorou možno dosiahnúť vynikajúce účinky pre omladenie pokožky, vypnutie vrások, zjednotenie tónu pleti, hydratácie pokožky a odstránenie jazviev v oblastí tváre, krku i dekoltu.

Pomocou mikroihličiek sa prístrojom DermaPen aplikuje do pokožky sérum, my používame kyselinu hyaluronovú. V dôsledku mikroihličkovania a danej kyseliny do strednej vrstvy kože dochádza k regenerácii kože, vypnutiu a omladeniu. Ide o minimálne invazívnu procedúru, ktorou pomocou plazmy efektívne štartujeme regeneráciu a obnovu unavenej pleti.

Procedúra pozostáva z mikroihličkovania kys. hyaluronovou i aplikácie pleťovej masky z vlastnej krvnej plazmy.

Metóda Mikroihličkovania nie je náročná na čas a objednať sa môžeš telefonicky na 054 788 2611 alebo e-mailm na dost@dost.sk 

Chcete zažiť pocit dokonalého liftingu?      

           Procedúra SILK je založená na aplikácii vlákien (fibrónov) zo zámotkov priadky morušovej. Ich rozpustením sa priamo na pokožke docieli absorpcia daného hydrolyzátu pokožkou.

V prirodzenom stave sú vlákna fibrónu medzi sebou viazané „hodvábnou väzbou“. Aby sa vlákna fibrónu uchovali v suchom stave, dokázali vedci bielkoviny od seba oddeliť, aby sa potom
pri procedúre opäť spojili.
Vlákna sa pevne viažu na pokožku a dlho sa na nej udržia, pričom vytvárajú hygroskopickú bielkovinovú vrstvu. Táto vrstva, pričom nebráni dýchaniu pokožky, má výrazný liftingový účinok, zmäkčuje a hydratuje pokožku na dlhú dobu. Časť peptídov a aminokyselín postupne preniká do rohovej vrstvy a udržuje v nich vlhkosť. Vďaka tomuto sa účinok uchováva po procedúre asi 10 – 12 dní.
Okrem toho vlákna chránia pokožku pred oxidačným stresom a zlepšujú mikrocirkuláciu krvi. Táto procedúra je príjemná a hlavne veľmi prospešná, ak Vás čaká výnimočná príležitosť, na ktorej by ste chceli zažiariť. Hodvábne vlákna na Vašej pleti zachovávajú hebký pocit niekoľko dní a Vy sa budete cítiť jedinečná a omladnutá. 
 

      Novinku Silk - hodvábne vlákna, môžete darovať svojim blízkym ako luxusný darčekový poukaz.

 Drakulová terapia

 
Na Slovensku je konečne fantastická metóda, ktorá využíva vlastnú krv pacienta. Je to tzv. "drakulová metóda", ktorá má účinky pri liečbe jaziev, akné, chronických rán a iných kožných defektov. Táto metóda využíva poznatky z aplikácie vlastnej krvi do inej partii tela – autohemoterapia.
Drakulová terapia je úžasná v tom, že jej jednoduchosť spočíva iba v odobratí krvnej plazmy z krvi a následne jej obohatenia o špeciálne látky. Pacienti, ktorí si nechali krvnú plazmu aplikovať sú spokojní a spolu s doplnkovou liečbou zaznamenali pozitívne výsledky.
Ak Vás táto metóda zaujala, radi Vám o nej povieme viac v našom zariadení, alebo sa pokojne môžete informovať prostrednictvom našho e-mailu dost@dost.sk, či
na tel. č. recepcie.